marfo

Pagalbiniai virtuvės darbuotojai

Lelystad (Olandija)

Bendra informacija

Įmonė specializuojasi maisto produktų gamyboje oro linijoms ir sveikatos įstaigoms ir kt. Dėka mūsų ilgametės patirties, dabar esame novatoriškiausias unikalių maisto koncepcijų partneris.

Darbo pobūdis: pagalbiniai darbai virtuvėje, pakavimas, svėrimas, maisto gamyba.

Atlyginimas:

Nepriklausomai nuo darbuotojo amžiaus mokama 13.27 €/ val. bruto (Priemoka už kiekvieną valandą 0,50 euro (t.y. 13,77)

Priedai: darbas pagal GLTB 40, (40 val. per savaitę mokama 100% bazinio tarifo, nuo
41 val. ir  šeštadieniais mokama 135% bazinio tarifo)
➢ atostogos - papildomai priskaičiuojamas 8,33% nuo atlyginimo, lėšos kaupiamos sąskaitoje
vidinio darbuotojo ir bus sumokėtas atostogų metu arba per 7 savaites nuo jų pabaigos datos
sutartis su darbuotoju.

Darbo sistema:

Darbas 1 pamainos sistema, nuo pirmadienio iki penktadienio 06:30 - 16:00

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 78€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Kelionėms į darbą suteikiamas nemokamai automobilis ir kuras.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
    Anglų kalba
    Vairuotojo pažymėjimas

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 35,58€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 02/04/2024
Darbo pobūdis:
Vieta: Lelystad (Olandija)