Agropraktika – mes esame tam, kad Jums būtų lengviau

Jau daugiau nei 15 metų Agropraktika yra tarptautinės rinkos lyderiai siūlantys sezoninius kvalifikuotus ir nekvalifikuotus darbus žemės ūkio sektoriuje visoje Europoje. Taip pat atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pageidavimus darbų pasiūlą papildėme galimybe įsidarbinti ir kitose pramonės šakose įskaitant aptarnavimo, produkcijos gamybos, logistikos ir statybos sektorius.

Darbuotojų atrankos metu siekiame, kad Klientai savarankiškai pasirinktų jiems labiausiai tinkantį ir patinkantį darbo pasiūlymą pagal jo pobūdį, laikotarpį ir vietą. Apie kiekvieną darbą yra suteikiama visa reikalinga informacija. Taip pat siekiame rekomenduoti geriausius tuo metu turimus darbo pasiūlymus pagal Kliento turimus įgūdžius ir siūlomas sąlygas. Visapusiškai konsultuojame dokumentų ir darbo paraiškų pildymo klausimais, organizuojame keliones, sprendžiame iškilusius klausimus darbo užsienyje metu ir padedame susigrąžinti mokesčius.

Mums svarbūs abipusiai ryšiai, todėl lygiai tiek pat daug dėmesio skiriame ir savo partneriams, kad galėtume užtikrinti geriausias įdarbinimo sąlygas savo Klientams. Bendradarbiaujame su Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Olandijos ir Vokietijos darbdaviais bei įdarbinimo agentūromis. Esame vieninteliai Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje atstovaujantys tarptautines studentų ir sezoninių darbuotojų darbo programas „Concordia“ ir „Atlantis“.

Puikiai žinome, kad emigracija Lietuvoje visada buvo aktualus klausimas. Daugiausia toks pasirinkimas būna susijęs su darbo paieškomis ir didesnėmis pajamomis šeimos gerovei užtikrinti. Girdėjome ne vieną istoriją apie apgaulingus pasiūlymus ir nusivylimą sukėlusį bandymą užsidirbti. Mūsų komandos nariai taip pat yra dirbę užsienyje ir kaip niekas kitas supranta savo Klientus kas yra svarbiausia vykstant dirbti į kitą šalį. Agropraktikos prioritetas yra savo Klientams būti pasitikėjimo ir pagalbos centru, kad dirbdami užsienyje jaustumėtės saugiai ir užtikrintai. Todėl sąžiningumas, geriausios darbo sąlygos bei legalus įdarbinimas yra mūsų prioritetas, kad per mus išvykstantys žmonės gautų būtent tai, kas jiems buvo žadėta.


Tikslas

Mūsų užduotis yra norintiems dirbti užsienyje padėti įgyti vertingos ir kokybiškos darbo bei gyvenimo patirties ir susikurti sėkmingą karjeros ir ateities perspektyvą

Misija

Kasdienis Agropraktikos siekis yra skatinti žmones plėsti savo galimybių ir požiūrio ribas žinant, kad jie gali jaustis užtikrintai ir saugiai

Vizija

Mes norime stiprinti ryšius bei bendrystę tarp darbuotojo ir darbdavio traptautiniame lygmenyje

Sužinoti daugiau

Apie Concordia

Skaytti
Vykstate į darbą?

Ką reikia žinoti

Skaityti

“Grįžome mes iš Anglijos ir likome labai patenkintos. Mes, jei pamenate, važiavome į pupų ūkį. Su Rasa dirbome pakavimo namuose, t.y. pakavome pupas. Darbas nebuvo labai sunkus, tik truputį nuobodus. Aš parsivežiau 1800 svarų per nepilnus du mėnesius, tikrai tiek daug nesitikėjau.”

Lina ir Rasa

“Aš parsivežiau 1800 svarų per nepilnus du mėnesius, tikrai tiek daug nesitikėjau. Juolab, kad tikrai labai netaupiau. Karavane gyvenome septyniese, su kitomis lietuvėmis. Šiaip ten iš viso buvo apie 20 lietuvių. Galite drąsiai rekomenduoti šią fermą visiems, kas nebijo darbo ir nori užsidirbti.”

Raimondas, Vilnius

“Šiaip labai patenkintos likom, ir padirbejom, ir šalį pamatėm, vieną savaitgalį fermeriai užsakė mum autobusą ir nupirko bilietus i Alton Towers. Buvo nerealu, vien dėl tos dienos buvo verta į Angliją dirbti važiuoti ”

Violeta, Alytus
Lina ir Rasa Lina ir Rasa
Raimondas Raimondas
Violeta Violeta