Agropraktika – tarptautinės rinkos lyderiai

Įdarbinantis žemės ūkio ir su juo susijusiuose sektoriuose. Dėl jūsų pasitikėjimo mumis ir nuolatinio bendradarbiavimo, mes prisitaikėme prie jūsų poreikių ir dirbame su kitomis susijusiomis pramonės šakomis, įskaitant statybą, aptarnavimą, įvairios produkcijos gamybą. Mes esame vieninteliai Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirbantis su „Concordia“ ir „Atlantis“ programomis.

Mūsų išskirtinė komanda yra sudaryta iš jaunų patyrusių specialistų, kurie yra susipažinę su žemės ūkio pramone ir supranta įdarbinimo ir ryšių svarbą ne tik visuomenėje bet ir ekonomikoje. Dėl puikių atrankų įgūdžių ir įdarbinimo žinių, mes sėkmingai atrenkame tik tinkamus kandidatus. Jūsų deka, galime didžiuotis ilgalaikiais santykiais ne tik su įmonėmis, kurios džiaugiasi mūsų atrinktu personalu, bet ir pačiais mūsų kandidatais, kurie noriai sugrįžta atgal.

Agropraktikoje visą dėmesį ir atsidavimą skiriame žmonėms, kurie dirba mums, su mumis ir kiekvienai mūsų sukurtai darbo vietai. Mes didžiuojamės tuo, kad dirbame ilgalaikėje partnerystėje su partneriais, siekdami teikti tikslinę, individualiai pritaikytą įdarbinimo paslaugą. Mes atsakingai žiūrime į savo darbą ir visada siekiame suprasti kandidatus ir jų poreikius. Mes siekiame palengvinti jūsų įdarbinimo procesą ir siūlome visas atitinkamas paslaugas: nemokamą įdarbinimą, kelionės organizavimą, apgyvendinimą šalia darbo vietos, konsultuojame visais iškilusiais klausimais. Pasinaudodami mūsų sukauptomis specialiomis žiniomis ir patirtimi, mes siekiame patarti dėl geriausio įdarbinimo metodo, kuris visapusiškai patenkintų Jūsų poreikius.

Tikslai


Padėti

Padėti įgyti vertingos patirties, praversiančios sėkmingam darbui ir karjeros kūrimui ateityje.

Skatinti

Skatinti tarpusavio supratimą ir taikų bendravimą tarp įvairių pasaulio tautų.

Stiprinti

Stiprinti tarptautinių ryšius.

Sužinoti daugiau

Apie Concordia

Skaytti
Vykstate į darbą?

Ką reikia žinoti

Skaityti

“Grįžome mes iš Anglijos ir likome labai patenkintos. Mes, jei pamenate, važiavome į pupų ūkį. Su Rasa dirbome pakavimo namuose, t.y. pakavome pupas. Darbas nebuvo labai sunkus, tik truputį nuobodus. Aš parsivežiau 1800 svarų per nepilnus du mėnesius, tikrai tiek daug nesitikėjau.”

Lina ir Rasa

“Aš parsivežiau 1800 svarų per nepilnus du mėnesius, tikrai tiek daug nesitikėjau. Juolab, kad tikrai labai netaupiau. Karavane gyvenome septyniese, su kitomis lietuvėmis. Šiaip ten iš viso buvo apie 20 lietuvių. Galite drąsiai rekomenduoti šią fermą visiems, kas nebijo darbo ir nori užsidirbti.”

Raimondas, Vilnius

“Šiaip labai patenkintos likom, ir padirbejom, ir šalį pamatėm, vieną savaitgalį fermeriai užsakė mum autobusą ir nupirko bilietus i Alton Towers. Buvo nerealu, vien dėl tos dienos buvo verta į Angliją dirbti važiuoti ”

Violeta, Alytus
Lina ir Rasa Lina ir Rasa
Raimondas Raimondas
Violeta Violeta