Jūsų atsakymai čia

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Agropraktikoje įdarbinimas nieko nekainuoja. Išsirinkite bet kurį Jums labiausiai patinkantį ir tinkantį darbo pasiūlymą ir nemokėkite jokių įdarbinimo mokesčių.

Ne, mūsų siūlomos paslaugos nėra privalomos. Agropraktika siūlo platų paslaugų pasirinkimą, todėl tiks visų poreikiams pradedant jau nuo pirmų darbo paieškos žingsnių iki Jums jau esant užsienyje.

Siūlome nekvalifikuotus ir kvalifikuotus darbus pagal Jūsų turimus gebėjimus. Nemažai pasiūlymų yra be anglų kalbos. Agropraktikos specializacija yra žemės ūkio darbai, tačiau galime pasiūlyti darbus gamyklose, fabrikuose ir sandėliuose, viešbučiuose bei gamybos įmonėse.

Bendradarbiaujame su Anglijos, Airijos ir Š. Airijos, Velso ir Škotijos, Norvegijos ir Švedijos, Olandijos, Vokietijos ir Islandijos darbdaviais.

Agropraktika užtikrina tik legalų įdarbinimą. Gavus darbo pasiūlymą pasirašysite laikiną darbo sutartį, o atvykus į savo naująją darbo vietą pasirašysite darbo sutartį su darbdaviu, kuri sudaryta pagal šalies kurioje dirbsite įstatymus ir reglamentus.

Darbo laikas kuriam galite išvykti priklauso nuo darbo pobūdžio, sezono ir šalies, kur dirbsite. Dažniausiai turimi darbo pasiūlymai Jungtinėje Karalystėje trunka 2-4 mėnesius, Olandijoje dažnesni pasiūlymai 6 mėnesiams su galimybe prasitęsti. Tačiau svarbu nepamiršti, kad kiekvienas pasiūlymas yra individualus ir darbo trukmė gali skirtis. Žemės ūkyje tai taip pat priklauso nuo derliaus tais metais, tad terminas gali kisti, apie tai darbuotojus darbdavys informuoja iš anksto.

Įstatymai užtikrina, kad darbas turi būti apmokamas ne mažesniu nei numatytas minimalus valandinis uždarbis toje šalye, kurioje dirbsite. Atlyginimo dydis kiekvienoje šalyje skiriasi ir yra nurodomas pateiktame pasiūlyme ir darbo sutartyje.

Priklausomai nuo šalies kurioje dirbsite, darbo pobūdžio ir valandų, kvalifikacijų, amžiaus grupės, užsakymų kiekio ir anglų kalbos gebėjimų per savaitę galima uždirbti nuo €350 iki €600. Todėl 1-2 savaitės užsienyje lygu minimaliam mėnesiniui Lietuvos atlyginimui.

Vienas iš argumentų, kodėl jaunesniems 16-24 metų darbuotojams mokamas mažesnis atlyginimas atliekant tokį pat darbą kaip ir vyresniems darbuotojams yra tas, kad jaunimui “neapsimokėtų” dirbti ir jis rinktųsi studijas ar kitas švietimo formas, kurios padėtų įgyti išsilavinimą ar profesinę kvalifikaciją, kuri suteiktų galimybę geresniam pragyvenimo lygiui.

Nors „Concordia“ organizacija buvo įkurta siekiant suteikti galimybę keliauti ir dirbti studijuojantiems žmonėms, nuo 2008 metų ši programa yra atvira visiems norintiems keliauti, įgyti patirties ir užsidirbti, nesvarbu, kiek kokio amžiaus esate ir ar studijuojate.

„Concordia“ organizacija veikia tarsi trapininkas tarp programos dalyvio ir darbdavio, garantuodamas dirbantiesiems legalų įdarbinimą, įstatymus atitinkantį atlygį ir darbo valandas, todėl programos nariai gali būti tikri, kad jų neišnaudos ir neapgaus. Darbdavys yra atsakingas už tinkamą darbuotojų priėmimą ir apgyvendinimą, pragyvenimo išlaidos yra nedidelės ir nustatomos atsižvelgiant į priimtus įstatymus. Taip pat, „Concordia“programos dalyviai renkasi iš įvairaus pobūdžio ir laikotarpio darbų, o turintys programos narystę gali gauti pasiūlymą darbą pratęsti kitame tuo metu turimame pasiūlyme kitame ūkyje.

Ši programa skirta žemės ūkio programų studentams, todėl paraiškas teikiantys asmenys turi būti studijuojantys ir gauti patvirtinimą iš savo aukštosios mokyklos.

Neradote atsakymo?

Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Arba skambinkite telefonu: +370 671 85 875