Screenshot 2023-05-09 15.59.06

Reikalingas užsakymų surinkėjas logistikos sandėlyje (su patirtim)

Apeldoorn (Olandija)
Neterminuota

Bendra informacija

Įmonė, kuri siūlo darbo vietas yra sodo ir naminių gyvūnėlių asortimentų platintoja. Parduotuvėse galima rasti kiekviename didesniame Nyderlandų mieste, kur galite įsigyti tokių produktų kaip baseinai, sodo reikmenys, stalai ir sodo stalai, skėčiai, gyvūnų maistas, žolė, trąšos ir pan. Visi siūlomi produktai yra saugomi pagrindiniame paskirstymo centre, esančiame Apeldorne.
Užsakymus stacionarios parduotuvės siunčia į paskirstymo centrą ir sandėlį, kur užsakymus
sandėlio darbuotojas turi surinkti konkrečias prekes ir pasiruošti išsiuntimui į konkrečią parduotuvę.
Jūsų pareigos:
• Užsakymų surinkimas su EPT vežimėliu;
• Užsakymų ruošimas ir kontrolė;
• Užsakymo pristatymas iki atitinkamų vartų, kur bus atsiimtas transportu;
Darbo sąlygos:
• Darbinė temperatūra: +21,0 oC;
• Vieta: sandėlis

Atlyginimas:

  • 22 metų+  – 13.97 Eur/val. bruto + pamainos priedas

Darbo valandos:
1 pamaina
Darbuotojai dirba dieninę pamainą, tačiau skirtingomis darbo valandomis.
Pirma pamaina nuo 07:00 iki 16:00, antroji - nuo 6:00, jei yra daugiau darbo.
Valandoms nuo 6:00 iki 7:00 taikomas 40% papildomas priedas. Galimi šeštadieniai priedas +200%. bazinio Jūsų tarifo.

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 107€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
  • Darbuotojai ieškantys ilgalaikio darbo pasiūlymo
  • Anglų kalba reikalinga(gera), tam kad susikalbėti su darbaviu ir kitais darbuotojais.
    Vairuotojo pažymėjimas - būtinas
  • Darbo vietas rekomenduojame vyrams

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 35,58€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 15/04/2024
Darbo pobūdis:
Vieta: Apeldoorn (Olandija)