1

Rūbų sandėliodarbuotojai

Lelystad (Olandija)
Neterminuota

Darbo aprašymas:
Rūbų sandėlys, kur drabužiai lyginami ir perpakuojami.

Darbas viduje, daugiausia stovėjimas ir vaikščiojimas. Pagrindinė darbuotojų užduotis yra:
• drabužių išėmimas iš dėžių
• jų ekranizavimas juostoje
• pakabinami drabužiai
• etikečių siuvimas

Atlyginimas:
Bazinis bruto tarifas – 11,64 euro
Jei dirbate pamainomis, taip pat gaunate pamaininio darbo išmokas:
• Nuo 00:00 iki 06:00, darbo dienomis - gausite +45,00% pamainos priemokos
• Nuo 19:00 iki 20:00, darbo dienomis - gausite +22,50% pamainos priemokos
• Nuo 20:00 iki 00:00, darbo dienomis - gausite +45,00% pamainos priemokos
• Už darbą sekmadieniais - gausite +90% pamainos priedo

Darbo sistema:

Darbas 3 pamainomis sezono metu, priklausomai nuo darbo kiekio per metus.
• Rytinė pamaina - 06:30 - 14:30
• Popietinė pamaina - 14:30 - 22:30
• Naktinė pamaina - 22:30 - 06:30

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 104€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
    Anglų kalba reikalinga, tam kad susikalbėti su darbaviu ir kitais darbuotojais.
    Vairuotojo pažymėjimas - dveims žmonėms gali būti vienas vairuotojo pažymėjimas

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 33,51€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 29/05/2023
Darbo pobūdis:
Vieta: Lelystad (Olandija)