1

Ravėjimo darbai laukuose

Ravėtojai
Dronten (Olandija)
Sezonas

Bendra informacija

Darbas įvairiuose ūkiuose, darbas daugiausia susideda iš ravėjimo
ant vadinamųjų „lėktuvu“ (kitaip tariant ravėjimas gulint ant platformų)
➢ Sezoninis darbas

Galite pamatyti iš arčiau, kaip vyksta ravėjimo darbai laukuose

Darbui reikalinga apranga:

➢ batai ir lietpaltis

Atlyginimas:
11,75eur/val bruto
Priedai:
➢ 135% bazinio tarifo (nuo 39 val.) ir šeštadienį
➢ atostogos - papildomai skaičiuojamas 8,33% nuo atlyginimo, lėšų yra
kaupiamas darbuotojo vidinėje sąskaitoje ir bus apmokėtas eigoje
atostogų arba per 7 savaites nuo sutarties su darbuotoju nutraukimo dienos.
➢ atostogų valandos - papildomai skaičiuojamas 8,74% nuo atlyginimo, lėšų yra

Darbo laikas:

➢ Darbas 1 pamainos sistema, nuo pirmadienio iki penktadienio (galimas darbas
Šeštadieniais pagal kliento poreikius)

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 104€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
  • Anglų kalba nereikalinga
    Vairuotojo pažymėjimas - kas antras darbuotojas turi būti vairuojantis
  • Darbo vietas rekomenduojame moterims, vyrams, poroms

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 33,51€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 22/05/2023
Darbo pobūdis: Ravėtojai
Vieta: Dronten (Olandija)