1

Plastiko gamyklos darbuotojas

Ens (Olandija)
Neterminuota

Bendra informacija

Plastiko perdirbimo gamykla įsikūrusi Olandijoje, Ens mieste. Kviečia prisijungti prie kolektyvo mašinų operatorių.
Jūsų užduotys:
- Ekstruzijos mašinų pertvarkymas ir paleidimas į gamybą
- Smulkius remonto darbai
- Mašinų kokybės tikrinimas ir pritaikymas prie gamybos specifikacijų.
- Gamybos linijų kokybės stebėjimas.
- Gedimus spręskite savarankiškai
- Tvarkos ir švaros darbo vietoje užtikrinimas
- Veiklos apskaitos vedimas.

Darbe gausite +21% pamainos priedą

Anglų kalbos žinios yra privalomos. Bendravimas įmonėje daugiausia vyksta anglų kalba. Neleidžiama turėti dirbtinių blakstienų ar pritvirtintų/ilgų nagų. Darbui reikalingi darbiniai batai su plieniniu antgaliu.

Reikalavimai kandidatams:

  • Reikalinga gera anglų kalba;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Neteistumo pažyma;

Atlyginimas:

  • Bazinis tarifas - 13.61eur (su pamainos priedu)  bruto

Darbo valandos:
Darbas 3 pamainomis. Pamainos: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00 priklausomai nuo galimybių ir poreikio, valandos gali keistis

Darbo trukmė priklauso nuo darbuotojo atliekamų darbų kokybės, darbo plano, kliento pateikto užsakymo trukmės.

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 104€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 33,51€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 06/01/2024
Darbo pobūdis:
Vieta: Ens (Olandija)