pakuotojai-logistikos-sandelyje

Užsakymų surinkėjai logistikos sandėlyje

Almere (Olandija)
Neterminuota

Bendra informacija

„Lidl“ - daugiau nei 440 parduotuvių
21 000 darbuotojų ir beveik 100% prekės ženklo žinomumas, „Lidl“ tapo nepakeičiami Olandijos prekybos centrai.
Lidl yra tarptautinė prekybos įmonė. Įmonė atvira ir lanksti. Šiuo metu įmonėje dirba per 21 000 darbuotojų Nyderlanduose.

Jūsų darbas bus Lidl paskirstymo centre užsakymų surinkimas.
Sandėlyje užsakymai surenkami naudojant ausines (pagal balso komandas) ir EPT vežimėlius.

Atlyginimas:

  • Bazinis bruto tarifas nuo 21 metų - 12,96e Eur bruto, prie tarifo pridedamas pamainos priedas, kuris yra +1,05 €
    Priedai:
  • Pirmadienis - Penktadienis
    00:00 - 06:00 |  + pamainos priedas  | 50 %
  • 06:00 - 20:00 |  + pamainos priedas  | 0 %
    20:00 – 22:00 |  + pamainos priedas  | 25 %
    22:00 - 00:00 |  + pamainos priedas  | 50 %
  • 22:00 - 00:00 |  + pamainos priedas  | 50 %
  • Šeštadienis
  • 00:00 - 06:00 |  + pamainos priedas  | 50 %
  • 06:00 - 18:00 |  + pamainos priedas  | 30 %
    18:00 – 00:00 |  + pamainos priedas  | 50 %
  • Sekamdienis
    00:00 – 00:00 |  + pamainos priedas  | 50 %

Darbo valandos:
Darbo valandos priklausys nuo to, kokiame skyriuje dirbate:

>HR/koeling/diepvries skyrius (šilta salė, šaldymo sandėlis, šaldiklis)
Darbo savaitė nuo pirmadienio iki šeštadienio
valandos: 07:30 - 16:30

AGF skyrius (vaisiai ir daržovės)
Darbo savaitė nuo pirmadienio iki penktadienio
valandos: 17:00 - 24:00
Šeštadienį darbo laikas: 13:00-20:00

Ultra skyrius (mėsa)
valandos: 15:00 - 24:00

Perdirbimo skyrius (grąžinimo skyrius)
valandos: 06:00 - 15:00 arba 12:00 - 21:00
Šeštadieniais ir sekmadieniais darbo laikas: 07:30 - 16.30 val

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 104€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
  • Darbuotojai ieškantys ilgalaikio darbo pasiūlymo
  • Anglų kalba reikalinga(gera), tam kad susikalbėti su darbaviu ir kitais darbuotojais.
    Vairuotojo pažymėjimas - būtinas
  • Darbo vietas rekomenduojame moterims

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 33,51€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 05/06/2023
Darbo pobūdis:
Vieta: Almere (Olandija)