padangu-montuotojai-olandijoje-nuo-spalio-men

Padangų montuotojai Olandijoje

Olandija (Olandija)
Sezonas

Bendra informacija

„Euromaster“ yra didžiausias Europos padangų ir aptarnavimo tinklas Nyderlanduose, turintis daugiau nei 100 filialų ir maždaug
150 mobiliųjų vienetų. Tai patikimas padangų partneris verslo rinkoje (įmonės
lizingas, transporto įmonės, pramonė, žemės ūkis ir žemės darbai). Privatūs asmenys taip pat gali
susisiekite su mumis dėl padangų aptarnavimo.

Dirbdamas Euromaster būsite atsakingas už automobilių padangų keitimą. Po darbo
Vieną sezoną Eurmaster suteikia galimybę vėl dirbti kitą sezoną už didesnį atlyginimą. Mokymai vyks pirmas dvi dienas (pirmos 2 mokymo dienos yra mokamos),
po kurio darbuotojas gaus pažymėjimą, leidžiantį dirbti visoje Europos Sąjungoje.
Jūsų pareigos:
• padangų nuėmimas
• padangų balansavimas
• pritaikymas prie ratlankio
• padangos montavimas

Atvykimas savaitgaliais

Atlyginimas:

Bazinis tarifas nuo 18metų 13.27 eur/val. bruto. Darbuotojams su tokio pat darbo patirtimi mokami priedai.
48 valandas per savaitę apmokami 100% bazinio tarifo, o viršvalandžiai nuo 49 valandų apmokami papildomai,
prie bazinio tarifo pridedant 125 proc.

Darbo laikas:

1 pamaina: 8:00-17:00

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 107€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
    Anglų kalba minimali arba gera
  • Vairuotojo pažymėjimas

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 33,51€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Nevykdom ir netoleruojam diskriminacijos dėl rasės, odos spalvos, etninės priklausomybės, lyties, šeimyninės padėties, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios, nėštumo, religijos, narystės profesinėse sąjungose ar socialinės kilmės.

Detalės

Prasideda : 15/04/2024
Darbo pobūdis:
Vieta: Olandija (Olandija)