geliu-siltnamio-darbuotojai

Gėlių šiltnamio darbuotojos

Zuthpen (Olandija)

Bendra informacija

Gėlių augintojas su moderniais, šiuolaikiškais šiltnamiais, kurie su automatine klimato kontrole bei kitais inovatyviais sprendimais.

Darbas šiltnamyje su gėlėmis:
➢ Pakavimas
➢ Užsakymų surinkimas pagal klientų poreikius

Atlyginimas:

13.27 €/ val. bruto

Priedai: darbas pagal GLTB 38, (38 val. per savaitę mokama 100% bazinio tarifo, nuo
39 val.ir šeštadieniais mokama 135% bazinio tarifo)
➢ atostogos - papildomai priskaičiuojamas 8,33% nuo atlyginimo, lėšos kaupiamos sąskaitoje
vidinio darbuotojo ir bus sumokėtas atostogų metu arba per 7 savaites nuo jų pabaigos datos
sutartis su darbuotoju.

Darbo sistema:

Darbas 1 pamainos sistema, nuo pirmadienio iki penktadienio (galimas darbas šeštadienį pagal
klientų poreikiai)

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 107€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
    Anglų kalbos pagrindai (arba lenkų/ olandų kalbos)
    Vairuotojo pažymėjimas (nebūtinas)

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 35,58€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 19/02/2024
Darbo pobūdis:
Vieta: Zuthpen (Olandija)