geliu-siltnamio-darbuotojai

Reikalingas gėlių šiltnamio darbuotojas (su patirtim)

Twello (Olandija)

Bendra informacija

Gėlių augintojas su moderniais, šiuolaikiškais šiltnamiais, kurie su automatine klimato kontrole bei kitais inovatyviais sprendimais.

Darbas šiltnamyje su gėlėmis:
➢ Sodinimas
➢ Gėlių priežiūra
➢ Gėlių svogūnėlių rūšiavimas
➢ Užsakymų surinkimas pagal klientų poreikius

Ilgalaikis darbo pasiūlymas, kurį rekomenduoja kiti ten dirbantys mūsų darbuotojai.

Atlyginimas:

13.27 €/ val. bruto – (vėliau atlyginims kils, priklauso nuo darbo rezultato)

Priedai: darbas pagal GLTB 42, (42 val. per savaitę mokama 100% bazinio tarifo, nuo
43 val., o šeštadieniais mokama 135% bazinio tarifo)
➢ atostogos - papildomai priskaičiuojamas 8,33% nuo atlyginimo, lėšos kaupiamos sąskaitoje
vidinio darbuotojo ir bus sumokėtas atostogų metu arba per 7 savaites nuo jų pabaigos datos
sutartis su darbuotoju.

Darbo sistema:

Darbas 1 pamainos sistema, nuo pirmadienio iki penktadienio (galimas darbas šeštadienį pagal
klientų poreikiai)

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 107€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
    Anglų kalba
    Vairuotojo pažymėjimas

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 35,58€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Nevykdom ir netoleruojam diskriminacijos dėl rasės, odos spalvos, etninės priklausomybės, lyties, šeimyninės padėties, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios, nėštumo, religijos, narystės profesinėse sąjungose ar socialinės kilmės.

Detalės

Prasideda : 06/05/2024
Darbo pobūdis:
Vieta: Twello (Olandija)