viber_image_2021-09-14_15-45-09-471

Dirbtinės vėjos gamyklos darbuotojai Olandijoije

Gamybos darbuotojas
Nijvendaal (Olandija)
Neterminuota

Bendra informacija

Įmonė siūlanti darbo vietas yra pasaulinėje rinkoje pirmaujančių įmonių grupė, kuri kartu kuria inovatyviausias, kokybiškiausias sintetinės žolės dangas sportui ir kraštovaizdžiui.

Jūsų darbas bus gamykloje, dirbsite su automatizuotomis gamyklos mašinomis, darbo patirties nereikia, apmoko darbo vietoje.

Kaip vyksta darbai gamykloje galite pažiūrėti iš arčiau > https://www.youtube.com/watch?v=h9nDTawCBug

Reikalavimai kandidatams:

  • - Vairuotojo pažymėjimas;
    - Anglų kalba;
    - Neteistumo pažyma;
  • - Rekomenduojame darbuotojams, ieškantiems ilgalaikio darbo Olandijoje
  • - Darbo pasiūlymas vyrams;

Atlyginimas:

  • Bazinis bruto tarifas:
  • - nuo 21 metų - 15,62 € bruto (valandinis užmokestis nurodytas, jau su pamainos priedu)
  • - nuo 22 metų - 17,02 € bruto (valandinis užmokestis nurodytas, jau su pamainos priedu)
  • - nuo 23+ metų - 18,39 € bruto (valandinis užmokestis nurodytas, jau su pamainos priedu)

Darbo laikas:
- Darbo valandos po 8 val per dieną

  • - Darbas pamainomis: 5 pamainų darbo sistema
    (pavyzdys): Darbo pradžia 06:00, 14:00 ir 22:00. 5 pamainų sistema prasideda dvi dienas ryte, dvi dienas po pietų, dvi dienas naktį. Tada yra 3 poilsio dienos ir prasideda naujas ciklas.

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 104€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 33,51€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 17/07/2023
Darbo pobūdis: Gamybos darbuotojas
Vieta: Nijvendaal (Olandija)