kilimu-gamyklos-darbuotojai

Reikalingas darbuotojas gamykloje (nuo 16.23 Eur/val.)

Gamyklos darbuotojai
Genemuiden (Olandija)
Neterminuota

Bendra informacija

Tarptautinis kilimų gamintojas, aptarnaujantis didmenininkus ir mažmenininkus visame pasaulyje. Kasmet pagaminama daugiau nei 70 milijonų kvadratinių metrų siūtų ir neaustinių kilimų. Betap yra garsus gamintojas, turintis daugiau nei 100 metų patirtį..

Jūsų pareigos:
būsite atsakingas už tai, kad mašinos veiktų kuo efektyviau. Jūs garantuojate gamybos proceso tęstinumą ir atliekate įvairias veiklas kuokštų ar užpakalinių dalių skyriuje. Prisijungsite prie malonios komandos, kuri supažindins jus su visu gamybos procesu. Jei dirbate skyriuje, kuriame gaminami kiliminiai paklotai, turėsite išklausyti 3 dienų mokymus.
Kokybė ir saugumas vaidina svarbų vaidmenį. Dirbsite įvairiuose padaliniuose ir būsite atsakingas už žaliavų, pusgaminių ar gatavų gaminių gamybos procesą.

Taip pat patikrinate, ar visi gaminiai atitinka reikalavimus ir kokybę.
Darbas 3 pamainų sistema: rytinė pamaina prasideda 6:00 ir trunka iki 14:30,
popietinė pamaina prasideda 14:30 ir trunka iki 23:00, naktinė pamaina sekmadieniais 1:00 val. iki 7:00 ir nuo pirmadienio nuo 23:00 iki 6:00.

Darbo sąlygos:

Gamykloje svarbu laikytis higienos ir darbuotojų sveikatos bei saugos standartų, rekomenduojama patogi apranga, privaloma apsauginė darbo avalynė.Darbo
vietoje svarbus savarankiškas bendravimas ir įsipareigojimas.
Darbe vartojama anglų kalbą.

Atlyginimas:

Bazinis tarifas – 16.36 Eur/val. bruto. (Fiksuotas pamainos priedas prie kiekvienos valandos 18,7%, jau įskaičiuotas į tarifą)

Viršvalandžiai mokami viršinus 40 darbo valandų per savaitę - 24.35 Eur/val. bruto. (viršvalandžių priedas prie kiekvienos valandos 50%, jau įskaičiuotas į tarifą)

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 107€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
  • Darbuotojai ieškantys ilgalaikio darbo pasiūlymo
  • Anglų kalba reikalinga, tam kad susikalbėti su darbaviu ir kitais darbuotojais.
    Vairuotojo pažymėjimas - būtinas

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 35,58€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Nevykdom ir netoleruojam diskriminacijos dėl rasės, odos spalvos, etninės priklausomybės, lyties, šeimyninės padėties, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios, nėštumo, religijos, narystės profesinėse sąjungose ar socialinės kilmės.

Detalės

Prasideda : 29/04/2024
Darbo pobūdis: Gamyklos darbuotojai
Vieta: Genemuiden (Olandija)