Užmokestis

Dauguma darbo pasiūlymų yra apmokami minimaliu valandiniu užmokesčiu. Šis užmokestis yra nustatytas pagal kiekvienos valstybės teisės aktus, kuriais darbdaviai vadovaujasi nustatydami užmokestį. Šis nustatytas užmokestis neleidžia darbdaviams mokėti mažiau nei tuo metu yra nustatyta. Taip pat šalyse minimalus užmokestis yra skirstomas pagal amžių, tačiau ne visi darbdaviai tuo vadovaujasi. Kiek Jums bus mokama priklausys nuo to kokį darbo pasiūlymą pasirinksite.


Didžiojoje Britanijoje minimalus valandinis darbo užmokestis 2018 metais jaunesniems nei 25 metų žmonėms yra £7.38, o vyresniems £7.83. Nuo 2019 metų balandžio mėnesio – £7.70, o nuo 25 metų ir daugiau £8.21. Tačiau nemažai darbdavių renkasi visiems mokėti vienodą didesnį užmokestį. Tuo tarpu Olandijoje minimalus valandinis darbo užmokestis 2019 metais – 20 metų asmenims €7.26, 21 metų €8.81, 22 metų ir vyresniems €10.36.


Darbo užmokestis taip pat minimaliai keičiasi kiekvienais metais. Darbinantis suteiksime Jums visą informaciją apie darbo užmokesti ir koks būtų Jūsų minimalus darbo užmokestis. Tačiau kiek tikrai uždirbsite priklausys nuo Jūsų: kiek darbo valandų pasirinksite dirbti, kaip gerai dirbsite. Dauguma darbo vietų suteikia galimybę dirbti viršvalandžius, kurie dažniausiai būna apmokami didesniu valandiniu tarifu. Jei pasitaiko geras derliaus metas, darbo valandų daugėja. Jei ūkyje pasitaiko nederlingas laikas, programų koordinatoriai stengiasi parinkti kitą ūkį, tačiau aprūpinimo darbu visą periodą ir visą darbo dieną negarantuoja, nes derliaus kiekį ir surinkimą lemia gamtos sąlygos bei produkcijos realizacija.


Kvalifikuoti darbai dažniausiai apmokami arba didžiausiu tos šalies nustatytu minimaliu atlyginimu arba dar didesniu tarifu nei numatyta. Gali būti taip pat suteikiami viršvalandžiai. Pasitaiko, kad taikomos lengvatos, tokios kaip nemokamas apgyvendinimas.


Naujausi darbo pasiūlymai

+ Žiūrėti visus

Užkandžių rinkinių dėliotojai Olandijoje

Darbas prie linijos, maisto produkcija, nekvalifikuoti darbai Olandija

Pradžia: 22 Lap. 2019

Olandijoje reikalingi audinių fermos darbuotojai

Audinių ūkis, darbas prie gyvūnų, nekvalifikuoti darbai Olandija

Pradžia: 22 Lap. 2019

Darbas logistikos sandėlyje Olandijoje (be anglų kalbos)

Sandėliai, logistika, prekių surinkimas Olandija

Pradžia: 24 Lap. 2019

Darbas akmens fabrike Olandijoje

Akmens fabrikas Olandija 6 mėn.

Pradžia: 25 Lap. 2019

Langų montavimas Olandijoje

Langų montavimas Olandija Neterminuota

Pradžia: 25 Lap. 2019