Darbo užmokestis

Agropraktika pasiūlymai darbuotojams garantuoja ne mažesnį nei minimalus darbo užmokestis, nustatytas teisės aktais toje šalyje, į kurią pasirinksite vykti. Tokiu būdu darbdaviams yra nustatomi konkretūs rėžiai, kurių jie turi paisyti mokėdami valandinį darbo užmokestį.


Svarbu tai, kad minimalaus užmokesčio dydis užsienio šalyse dažnai priklauso nuo darbuotojo amžiaus grupės. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje minimalus valandinis darbo užmokestis darbuotojams iki 25-erių metų yra £7,70 per valandą, o darbuotojai nuo 25-erių ir vyresni yra apmokami £8,21 per valandą. Olandijoje minimalus darbo užmokestis skirstosi €7,26 per valandą 20-ies metų darbuotojams, €8,81 per valandą – 21-erių metų darbuotojams, o darbuotojai nuo 22-ejų metų apmokami €10,36/val. tarifu. Tačiau neretai darbdaviai pasirenka mokėti didžiausią valandinį įkainį neatsižvelgiant į darbuotojų amžių.


Užmokestis nuo išdirbto kiekio visada yra patikslinamas priklausomai nuo gautos užduoties ir produkcijos pobūdžio, tačiau kiekinis atlyginimas turi būti santykinai ne mažesnis nei minimalus valandinis uždarbis. Miklesniems darbuotojams užmokestis nuo išdirbioi suteikia galimybę užsidirbti daugiau nei nustatytas minimalus atlyginimas.


Priklausomai nuo derliaus, oro sąlygų ar užsakymų skaičiaus dauguma darbdavių suteikia galimybę dirbti viršvalandžius, kurie yra apmokami didesniu tarifu nei įprastas valandis užmokestis. Kiekvienas darbdavys individualiai nurodo, kokiomis sąlygomis jis mokės viršvalandžius ir kokio dydžio užmokestis tai bus.


Tuo atveju, jei derlius nesėkmingas, darbui trukdo oro sąlygos ir dėl to nesurenkate minimalaus valandų kiekio, programų koordinatoriai stengiasi parinkti alternatyvų darbdavį, tačiau labai svarbu įvertinti tai, kad priklausomai nuo aplinkos veiksnių darbo periodas ar pilna darbo diena gali būti trumpesni ir tai Jums komunikuos darbdavys.


Kvalifikuoti darbai dažniausiai apmokami didžiausiu tos šalies nustatytu minimaliu atlyginimu arba dar didesniu tarifu nei numatyta. Priklausomai nuo poreikio duodami dirbti ir viršvalandžiai, apmokami atitinkamu tarifu. Neretai pasitaiko, kad darbdaviai pasirūpina darbuotojams skirtomis lengvatomis, pavyzdžiui, nemokamu apgyvendinimu ir pan.


Naujausi darbo pasiūlymai

+ Žiūrėti visus

Reikalingas frezavimo mašinų (CNC Turning) programuotojas

Gamyklos mašinų programavimas, frezavimo mašinų (CNC Turning) programuotojas, techninis darbas Olandija Neterminuota

Pradžia: 20 Sau. 2020

Darbas maisto sandelį Olandijoje

Darbas prie linijos, maisto produkcija, nekvalifikuoti darbai Olandija

Pradžia: 20 Sau. 2020

Reikalinga(-s) produkcijos linijos vadovė(-as) (darbas su komanda)

Šiltnamiai, gėlynas, komandos vadovas(-ė) Anglija iki 2020-05-29

Pradžia: 20 Sau. 2020

Darbas užsienyje poroms [be kalbos]

Pakavimo sandelis Šiaurės Airija 6 mėn.

Pradžia: 22 Sau. 2020

Vaisių pakuotojos darbas prie linijos

Vaisių pakavimas, darbas prie linijos Olandija

Pradžia: 24 Sau. 2020