Gyvenimo sąlygos

Visiems darbuotojams yra suteikiamas apgyvendinimas siekiant, kad jis būtų netoli darbo vietos. Jei apgyvendinimas parūpinamas atokesnėje vietoje, darbuotojams būna parūpinamas transportas į darbą ir atgal. Nors gyvenimo sąlygos priklausomai nuo darbo pasiūlymo gali skirtis, kiekviena iš jų turi išpildyti pagrindines apgyvendinimo sąlygas atitinkančius reikalavimus. Priklausomai nuo pasirinkto darbo pasiūlymo ir šalies į kurią vyksite apgyvendinimas gali būti labai įvairus.

Gyvenimo sąlygos


Jungtinė Karalystė

Dirbant kuriame nors Jungtinės Karalystės ūkyje, vienas iš apgyvendinimo tipų gali būti mobiliajame namelyje (karavane). Dideliuose ūkiuose veikia įkurti darbuotojų miesteliai, kur nameliai dažnaiusiai skirti tik miegui, o dušo ir virtuvės patalpos yra įrengtos atskirai. Tuo tarpu mažesniuose ūkiuose dažniau pasitaiko pilnai įrengti mobilieji nameliai su virtuvėlėmis ir vonios kambariais. Kai kurie darbdaviai savo darbuotojams įrengia šalia ūkio esančius vasarnamius, rekonstruotus ir gyvenimui pritaikytus ūkinius pastatus ar kotedžus.


Norvegija

Norvegijoje apgyvendinimas dažniausiai siūlomas pačiame ūkyje arba labai netoli jo. Dirbdami nedideliame ūkyje greičiausiai įsikursite šeimininkų name svečiams skirtose patalpose, o daugiau darbuotojų turinčiame ūkyje galimai įsikursite specialiai darbuotojams skirtame priestate ar name ūkio teritorijoje.

Olandija

Darbuotojai vykstantys į Olandiją paprastai apsigyvena pilnai įrengtame name, kotedže, bute arba viešbutyje nuomojamame kambaryje. Apgyvendinimą siekiama parūpinti kiek galima arčiau darbo vietos, tačiau bet kuriuo atveju yra suorganizuojamas transportas, kuris Jus nuveš į darbą ir parveš. Taip pat yra galimybė vykti į darbą dviračiu, jei tai patogu.

Nuomos mokesčiai

Visose šalyse nuoma yra mokama kiekvieną savaitę išskaitant iš atlygiimo, o mokesčio dydis nurodomas vienam žmogui. Didžiojoje Britanijoje apgyvendinimo mokesčiai yra mažesni – apie £30-£50 per savaitę žmogui – nei Olandijoje ar Norvegijoje, kur įkainiai svyruoja tarp €70 iki €99 per savaitę žmogui. Pasiūlyme iškart bus nurodyta, ar į nuomos mokestį jau yra įtrauktos ir elektros bei dujų išlaidos – tai kiekvienas darbdavys sprendžia individualiai. Būna, kad yra imamams simbolinis interneto ar skalbyklos mokestis.

Transporto į darbą ar apsipirkti mokestis neretai būna įtrauktas į nuomą, tačiau galutinai tai taip pat nurodo darbdavys. Jeigu yra imamams užstatas, praktika rodo, kad arba jis būna nuskaitomas nuo atlyginimo (iš anksto atsivežti nereikia, nebent būtų nurodyta priešingai) ir grąžinamas kartu su paskutiniuoju atlyginimu, jei gyvenamoji vieta paliekama tvarkinga ir neapgadinta.


Stengiamės, kad kandidatai į darbą kiek išsamiau susipažintų ne tik su darbo pobūdžiu, bet apgyvendinimo sąligomės, todėl turime daugumos apgyvendinimų nuotraukas, kuriomis mielai pasidalinsime, kad galėtumėte susipažinti su visais darbo pasiūlymo aspektais.

Gyvenimo sąlygos

Naujausi darbo pasiūlymai

+ Žiūrėti visus

Derliaus nuėmėjai Anglijos ūkyje

Ūkio produkcijos rinkimas, darbas žemės ūkyje Anglija iki 2020-11-20

Pradžia: 05 Bir. 2020

Obuolių skynėjai

Darbas sode, vaisių skynimas, obuolių rinkimas Anglija iki 2020-10-20

Pradžia: 05 Bir. 2020

Švedijos salotų ūkio darbuotojai

Darbas laukuose, salotų kirtėjai, darbas be anglų kalbos užsienyje Švedija iki 2020-10-10

Pradžia: 05 Bir. 2020

Švedijos daržovių ūkis - reikalingas komandos vadovas(-ė)

Supervaizeris, darbas Švedijoje, vadovaujamas darbas, darbas su komanda Švedija iki 2020-10-10

Pradžia: 05 Bir. 2020

Ieškomos darbuotojos Anglijos uogų ir daržovių ūkyje

Vaisių ir daržovių skynimas ir sodinimas Anglija iki 2020-10-02

Pradžia: 05 Bir. 2020