Darbo specifika

Darbo specifika labai priklausys nuo to, kokį darbo pasiūlymą pasirinksite ir kuriuo metu laiku važiuosite. Jei nuspręsite vykti į ūkius sausio ir balandžio mėnesiais, galite tikėtis atlikti įvairius darbus: statyti šiltnamius, sodinti ir rinkti daržoves, vaisius, uogas, užsiimti gėlininkyste, pakuoti produktus ir kt. Gegužę ir liepą vyrauja darbai su uogomis, daržovėmis, kurias dažniausiai reikia rinkti. Uogų, obuolių, kriaušių, slyvų, apynių, bulvių derlius įmamas rugpjūčio, spalio mėnesiais. Ūkiuose, kuriuose darbas pradedamas nuo lapkričio iki gruodžio, dažniausiai dirbama pakuojant, šiltnamiuose ar gyvulininkystės srityje.


Darbas ūkyje gali būti labai malonus ir pelningas, tačiau reikia būti motyvuotam nuolatos atlikti savo darbą gerai, dėmesingai vykdyti darbdavio nurodymus. Motyvuoti ir gerai savo darbą atliekantys žmonės dažniausiai ir uždirba daugiau. Tai ypač pasireiškia darbuose, kuriuose atlyginimas vertinamas pagal surinktos produkcijos kiekį, skiriamos papildomos darbo valandos, ar motyvuojantis priedai už gerai atliktą darbą. Jums yra parūpinama darbo vieta, į kurią Jūs vykstate dirbti ir vykdyti savo įsipareigojimus. Žemės ūkio darbai gali būti fiziškai sunkus ir reikalaujantis daug ištvermės todėl reikėtų gerai įvertinti savo galimybes, detaliai susipažinti su pasirinkto darbo speficika ir įvertinti ar esate tam pasiruošę.


Darbo specifika


Taip pat siūlome kvalifikuotus darbus: statybininkams, elektrikas, santechnikams,vairuotojams, siuvėjams ir kt. Norėdami išvykti dirbti kvalifikuotą darbą turite turėti patirties pasirinktoje srityje. Kvalifikuoti darbai yra labiau stabilus, dažniausiai apima tik tam tikros srities darbus. Kvalifikuoti darbai taip pat dažniausiai apmokami geriau, tačiau norint išvykti dirbti tokį darbą reikia atitikti visus keliamus reikalavimus, mokėti anglų kalba. Kvalifikuoti darbai dažniausiai būna ilgalaikiai, todėl norint išvykti reikia norėti būti pasirinktoje šalyje ilgiau. Tai gali būti taip pat puiki galimybė susikurti naują gyvenimą kitoje šalyje.


Privalumai

Naujausi darbo pasiūlymai

+ Žiūrėti visus

Užkandžių rinkinių dėliotojai Olandijoje

Darbas prie linijos, maisto produkcija, nekvalifikuoti darbai Olandija

Pradžia: 22 Lap. 2019

Olandijoje reikalingi audinių fermos darbuotojai

Audinių ūkis, darbas prie gyvūnų, nekvalifikuoti darbai Olandija

Pradžia: 22 Lap. 2019

Darbas logistikos sandėlyje Olandijoje (be anglų kalbos)

Sandėliai, logistika, prekių surinkimas Olandija

Pradžia: 24 Lap. 2019

Darbas akmens fabrike Olandijoje

Akmens fabrikas Olandija 6 mėn.

Pradžia: 25 Lap. 2019

Langų montavimas Olandijoje

Langų montavimas Olandija Neterminuota

Pradžia: 25 Lap. 2019