Concordia programa

Trumpa istorija

„Concordia“ – tai nuo 1943 metų Jungtinėje Karalystėje veikainti nepelno siekianti organizacija, dar žinoma kaip savanorystės ir darbo užsienyje programa. Jau beveik 70 metų veikianti tarptautinė organizacija buvo įkurta iškart po II-ojo Pasaulinio karo kaip paraginimas ir troškimas skatinti bendradarbystę ir vieningumą tarp skirtingų pasaulio tautų.


Concordia programa


Misija

„Concordia“ programos šūkis yra „Gyvenk. Išmok. Patirk“. Tai nėra tik paskatinimas dirbti ir įgyti darbui naudingų įgūdžių. Tai kvietimas nebijoti atrasti naujus potyrius keliaujant į naujas, dar neatrastas šalis, susipažinti su kitų tautų kultūra bei papročiais ir visa tai patirti per komandinį darbą, gyvenimą drauge ir per pagalbos vienas kitam puoselėjimą. Svarbu nepamiršti, kad svarbu ne tik imti, bet ir duoti, todėl programos dalyviai yra skatinami puoselėti ir vertinti savo pačių vetybes jas pristatant žmonėms iš kitų pasaulio kampelių.


Prisijunkite

Iki pat 2008 metų tarptautinėje „Concordia“ darbo programoje galėjo dalyvauti tik studentai, ieškantys galimybės išvykti į užsienį, pakeliauti ir įgyti darbinės patirties. Tačiau jau daugiau kaip 10 metų, nuo 2008-ųjų ši tarptautinė darbo programa yra atvira visiems, nesvarbu, kokio amžiaus esate. Taip pat nesvarbu, ką esate studijavę ar iš vis kada nors baigėte aukštąją mokyklą. Programos proritetas yra visiems suteikti lygias galimybes keliauti, praplėsti akiratį ir užmegzti ilgalaikių ryšių nepaisant jų amžiaus, lyties, tautos ir rasės ar turimos patirties.


Kodėl verta rinktis „Concordia“ narystę?

Tai gali būti puiki galimybė naujai pradžiai ar etapui jūsų gyvenime arba pasirinkimas, jei nežinote nuo ko pradėti, nes ši programa specializuojasi nekvalifikuotuose žemės ūkio darbuose ir nereikalauja ypatingų įgūdžių ar gebėjimų. „Concordia“ užtikrina, kad programos dalyviai gautų tinkamas gyvenimo sąlygas ir legalų atlyginimą už darbą, todėl galite jaustis užtikrintai. Kita puiki galimybė, kurią suteikia ši programa – apsilankyti žinomiausiose Anglijos, Škotijos, Šiaurės Airijos ar Velso vietose, išvysti visame pasaulyje vertinamus istorinius objektus. Negana to, tai yra puiki proga tobulėti profesionaliai, nes turėsite galimybę dirbti dideliuose ar mažuose ūkiuose, susipažinti su modernios ar ekologinės žemdirbystės ypatumais bei tradicijomis. Darbai įprastai būna sezoniniai, todėl vos per kelis mėnesius ne tik užsidirbsite, bet ir įgysite žinių ir įgūdžių, naudingų jūsų pačių ūkyje, kils idėja verslui ar įgysite pažymėjimų ar sertifikatų, praversiančių tolimesnėje karjeroje.


Naujausi darbo pasiūlymai

+ Žiūrėti visus

Švedijos daržovių ūkio darbuotojai (darbas su porais)

Darbas laukuose, daržovių ūkis, darbas Švedijoje be anglų kalbos Švedija iki 2020-11-01

Pradžia: 17 Rgp. 2020

Reikalingi darbuotojai gėlyne. Ilgalaikis darbas.

Šiltnamiai, gėlynas, komandos vadovas(-ė) Jungtinė Karalystė, Anglija Neterminuota

Pradžia: 17 Rgp. 2020

Darbas Škotijos ūkyje (tinka ir poroms)

Brokolių,kalafiorų ir mėlynių ūkis Škotija 2020-10-30

Pradžia: 17 Rgp. 2020

Ieškomas vairuotojas (B kat.) darbui gamtoje renkant medžių ir krūmų sėklas

Vairuotojas, sėklų rinkimas, darbas gamtoje, darbas Anglijoje Jungtinė Karalystė, Anglija IKI 2020-12-18

Pradžia: 17 Rgp. 2020

Ieškomas suvirintojas

Pramonės sektorius, darbas fabrike, gerai apmokamas darbas Anglija 6 mėnesiai

Pradžia: 17 Rgp. 2020