Traktoriaus vairu...

Traktoriaus vairuotojas Anglijoje

Traktoriaus vairuotojas Anglija 2019-11-01

BENDRA FORMACIJA

Šis ūkis yra pietryčių Anglijoje, Kento grafystėje, dar vadinamoje „Anglijos sodu“. Ūkis yra netoli Orpington'o miestelio, kuriame yra parduotuvės, boulingas ir baseinas. Bromley ir Sidcup  miestai irgi yra netoliese, juose yra daugiau parduotuvių, kino teatras ir sporto salė.  Nuo Swanley‘o iki Londono – 20 minučių traukiniu. Kiekvieną savaitę ūkininkas organizuoja kelionę apsipirkimui. Ūkio darbuotojai apgyvendinami Orpington‘o arba Farningham‘o filialuose. Darbuotojai dirbs 9 ūkiuose, kuriuose yra apie 1000ha.                                                                                                         

ATSIŽVELGITE: VISI DARBUOTOJAI, KURIE NĖRA NUOLATINIAI UK GYVENTOJAI PRIVALO TURĖTI KELIONĖS DRAUDIMĄ. DIRBDAMI ŠIAME ŪKYJE TURITE ĮSIGYTI ATITINKAMĄ KELIONIŲ DRAUDIMO POLISĄ. DAUGIAU DETALIŲ JUMS SUTEIKS CONCORDIA ARBA CONCORDIJOS ATSTOVAI.                                                       

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ, KAD VISŲ ŠIO ŪKIO DARBUOTOJŲ SUTIKIMAS, ATVYKUS ATLIKTI ALKOHOLIO/ NARKOTIKŲ VARTOJIMO TESTĄ, YRA BŪTINA ĮDARBINIMO SĄLYGA – PER METUS TAIP PAT ATLIEKAMI ATSITIKTINIAI TESTAI VISIEMS DARBUOTOJAMS.

APGYVENDINIMAS

 Bendrai įrengti mobilūs namai: 13                                                                                         Bendrabučio tipo apgyvendinimas: Yra                                                                                 Bevielis interneto ryšys: Yra                                                                                                 Internetas: Yra   

Visuose 3 filialuose apgyvendinama mobiliuose nameliuose. Juose yra lovos, čiužiniai, pagalvės, antklodės ir drabužinė, kurioje galima laikyti savo daiktus. Yra įrengti 3 dušai, 5 tualetai ir 6 kriauklės. Farningham‘o filiale taip pat yra ir gyvenamasis namas, kuris, esant poreikiui, gali būti naudojamas, tačiau darbuotojai paprastai apgyvendinami mobiliuose nameliuose. Virtuvėje yra viryklė, šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, skrudintuvas, virdulys, stalo įrankiai, indai, stalas ir kėdės. Taip pat yra įrengta televizija ir belaidis internetas. Visi darbuotojai privalo patys gamintis sau maistą ir palaikyti savo gyvenamos vietos švarą ir tvarką.

Bendro naudojimo patalpos: Virtuvė.

Apgyvendinimo mokesčiai: Nuoma: £52.85 žmogui per savaitę. Nuomos ir žalos užstatas yra išskaičiuojamas iš Jūsų algos, tad nieko nereikia mokėti iš anksto. Atkreipkite dėmesį į kompanijos diskreciją, kad prieš tai nurodyti apgyvendinimo mokesčiai gali būti keičiami nuo 2019 m. balandžio mėn., naujieji mokesčiai nebus didesni už vyriausybės nustatytas normas.

DARBO POBŪDIS

 • Žolelių, špinatų, šparagų, pupelių, žiedinių kopūstų, moliūgų ir daugelio kitų kultūrų derliaus nuėmimas
 • Traktoriaus vairuotojai atlikinės įvairius darbus: vežios produkciją iš laukų į pakavimo cechą, pakraus dėžes su daržovėmis į priekabą, drėkins laukus,  pildys dokumentus anglų kalba.
 • Traktoriaus vairuotojai vairuos modernu 100 HP traktorių. Traktoriaus vairuotojai bus tikrinami keliuose.
 • Galimi įvairūs kiti ūkio darbai.
 • Darbas yra fizinis, tad reikia būti geros fizinės būklės. Darbuotojai turi jautis užtikrinti aktyviuose keliuose, tad ilgametė patirtis vairuojant būtų privalumas.

Auginami augalai: Prieskoninės žolės, bazilikai (išauginti tuneliuose) špinatai, šparagai, pupelės ir daug daugiau produktų, tad visuomet bus darbo.

DARBO LAIKAS

Darbo dienos: Įprastai dirbama 5-7 dienas per savaitę. Darbo dienos priklauso nuo ūkio užimtumo.

Darbo valandos: Dirbama apie 8-12 valandų per dieną. Jei ūkis bus labai užimtas, bus galima dirbti daugiau valandų.

Apmokymai: Visiems darbuotojams, kurie nurinkinės derlių, bus suteikti dviejų savaičių apmokymai,  kad galėtų priprasti ir įgauti gerą rinkimo greitį. Per šias dvi savaites darbuotojai turės įrodyti, kad gali pasiekti mažiausius ūkio našumo reikalavimus. Jei to atlikti nepavyks, darbuotojai gali netekti savo darbo vietos.  Pirmąją savaitę visi vairuotojai turės mašinos vairavimo testą, kurio metu vairuotojai vairuos ir mieste. Kai vairuotojai išlaikys šį testą, 2 –  3 savaitę vairuotojai turės traktoriaus vairavimo testą. Šis testas atliekamas kuomet yra laisvas vertintojas ir tinkami orai. Laikotarpyje, kuris bus tarp šių testų atlikimo, darbuotojai turės atlikti ravėjimo ir persodinimo darbus. Išlaikę vairavimo testus daugiausiai dirbsite kaip traktoriaus vairuotojas,  tačiau ūkininkas gali Jūsų paprašyti dirbti ir kitus su ūkių susijusius darbus, priklausomai nuo ūkio poreikių, ir tikisi, kad darbuotojai bus uolus ir pasiryžę dirbti.

UŽMOKESTIS

Mokėjimo diena: Kas mėnesį paskutinę mėnesio darbo dieną mokama tiesiogiai į jūsų banko sąskaitą. Ūkis yra sudaręs sutartį su ONE PAY banku, kad darbuotojams būtų atidarytos banko sąskaitos, bet tam Jums reikalingas gyvenamąją vietą Lietuvoje patvirtinantis dokumentas.    

Vidutinis užmokestis per savaitę: Kuo sunkiau dirbsite ir kuo daugiau surinksite produkcijos, tuo daugiau galite uždirbti. Mes ieškome žmonių, kurie nori dirbti sunkiai, užsidirbti daug pinigų ir išvykti jausdamiesi gerai dėl pasiektų rezultatų.

Užmokesčio tarifas: Atlyginimas skaičiuojamas valandiniu tarifu. Visiems, kuriems yra mažiau nei 25 metai mokama - £7.70, o visiems kuriems 25 metai ir daugiau, mokama - £8.21. Surinkimo mokesčiai skiriasi pagal derlių, greiti surinkėjai laisvai uždirbs daugiau nei minimalus valandinis tarifas.  Traktorių vairuotojams mokama pagal amžių iki kol bus atliktas mašinos vairavimo testas, traktoriaus vairavimo testas ir kol darbuotojai baigia mokymus su patyrusiu traktoriaus vairuotoju. Tuomet jiems bus mokama traktoriaus vairuotojo atlyginimas - £8.35 per valandą. Išdirbus 36 valandas per savaitę, vairuotojams bus mokamas viršvalandžių tarifas - £10.02 per valandą.

Mes siūlome:

 • Siūlome VISIŠKAI NEMOKAMAS ĮDARBINIMO PASLAUGAS!
 • Kelionės suorganizavimą iš Lietuvos iki darbadvio
 • Tiesioginį, garantuotą ir legalų įdarbinimą; 
 • Apgyvendinimą šalia darbo vietos su visais reikiamais patogumais; 
 • Pagalbą organizuojant kelionę į ir iš darbo vietos; 
 • Pagalbą tvarkantis visą reikiamą dokumentaciją;
 • Visapusišką pagalbą prieš išvykstant ir jau esant užsienyje; 
 • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;
 • Pagalbą susigrąžinant mokesčius.

Registruokis

Aprašymas

 • Darbo pradžia: 2019-09-09
 • Darbo tipas: Traktoriaus vairuotojas
 • Šalis: Anglija
 • Trukmė: 2019-11-01
 • Išvykstame:: 2019-09-08
 • Ūkis nr: 284
Registracija uždaryta.

Panšūs darbai

+ Žiūrėti visus

UŽSAKYMŲ SURINKĖJAI LOGISTIKOS SANDĖLYJE OLANDIJOJE

prekiu surinkimas, logistikos sandelys Olandija

Pradžia: 12 vas.. 2023

REGISTRACIJA DARBAMS ANGLIJOJE [TIK Lietuva, Latvija ir Lenkija]

sezoniniai žemės ūkio darbai Anglija 6 mėn

Pradžia: 31 kov.. 2023