1

Užsakymų rinkimas logistikos sandėlyje, Zwolle mieste

logistikos sandėlio darbuotojai
Zwolle (Olandija)
~ 6 mėn.

Bendra informacija

Įmonė, kurioje dirbsite yra vienas didžiausių ir seniausių prekybos centrų tinklų Nyderlanduose, įkurtas 1887 m. Parduotuvėse siūlomas platus maisto produktų ir kasdienių reikmenų asortimentas.

Darbo aprašymas:

Užsakymų rinkėjo pozicija, apima keletą pagrindinių užduočių, kuriomis siekiama efektyviai ir tiksliai pasirinkti užsakymus. Pagrindinės užsakymų rinkėjo pareigos yra:

  • Užsakymų surinkimas – balso rinkimas galimas lenkų, anglų ir olandų kalbomis.

Svarbu, kad surinkti užsakymai būtų kruopščiai išdėstyti ant padėklo, kad produktai tilptų ant jo ir nenukristų transportavimo metu. Surinktas užsakymas turi būti gabenamas į nurodytą vietą sandėlyje, kur jis bus patikrintas ir apsaugotas, o po to nuvežtas į parduotuvę. Užsakymų rinkėjai juda aplink sandėlį elektriniuose vežimėliuose su padėklu ant jų, todėl jiems nereikia stumti ar traukti vežimėlio, pakrauto prekėmis.

PASTABA:  parduotuvių asortimente taip pat yra alkoholio, taigi, jei kandidatas negali / nenori dirbti su alkoholiu, dėl religijos ar kitų įsitikinimų, jis negalės ten dirbti

  • Pasiruošimas siuntimui: Supakuoti užsakymai paruošiami siuntimui į parduotuves. Užsakymų rinkėjas gali būti atsakingas už padėklų žymėjimą užsakymais, jų turinio tikrinimą ir užtikrinimą, kad jie būtų teisingai pažymėti.
  • Kokybės kontrolė: Užsakymų rinkėjas taip pat turi pasirūpinti surinktų produktų kokybe, patikrindamas, ar jie nepažeisti, turi tinkamą galiojimo laiką ir atitinka kokybės standartus.
  • Tvarkos palaikymas: Svarbus užsakymų rinkėjo darbo aspektas yra tvarkingos darbo vietos palaikymas. Tai apima nereikalingų daiktų išmetimą, darbo vietų valymą ir sandėlio saugumą.
  • Kitos sandėlio užduotys: atsižvelgiant į poreikius, užsakymų parinkiklis gali būti įtrauktas į kitas sandėlio užduotis, pvz., pristatymų gavimą, atsargų paėmimą arba produktų padėjimą į sandėlio lentynas.
  • Užsakymų rinkėjo darbas reikalauja geros fizinės būklės, gebėjimo dirbti greitu tempu ir gebėjimo tiksliai atlikti užduotis.

Darbo užmokestis:

  • Darbo užmokestis skirstomas pagal amžių, nuo 21 metų mokama 15,92€/val.
  • Mokami pamainos priedai

Darbo sistema:

Pamaininio darbo sistema – dažniausiai dirbu ne pamainomis:

  • 07:00-15:30
  • 22:00-06:30

Ketvirtadieniais ir penktadieniais darbo laikas 09:00-17:30

Penktadieniais ir šeštadieniais darbo laikas 05:00-13:30

Be to, gali būti ir kitų nestandartinių darbo laikų, jei to reikia užsakymui užpildyti.

Reikalavimai:

  • Motyvacija dirbti ir fizinės galimybės.
  • Užsienio kalbos(anglų/ lenkų) įgūdžiai.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privaloma darbo vietoje:

  • Darbo batai su metaline nosimi
  • Asmens tapatybės kortelė

Ar tai atrodo kaip iššūkis, kurio ieškote, ir ar atitinkate aukščiau pateiktą profilį? Tuomet norėtume gauti Jūsų CV,  el. paštu adresu [email protected]

Apgyvendinimas ir Transportas:

Suteikiamas apgyveninimas, kiek įmanoma arčiau, darbo vietos. Mokestis už būsta yra 107€/ sav./ asm. (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo, atvykus nereikia mokėti depozito)

Taip pat jeigu būstas nutolęs, šiek tiek toliau nuo darbo vietos, darbuotojams suteikiami automobiliai ir kuras nemokamai, kelionėms į darbą ir atgal.

Papildoma informacija:

Pirmas atlyginimas po 2 savaičių, mokamas į darbuotojo banko sąskaitą

Sveikatos draudimas 35,58€/ sav./ asm.  (mokesčius atskaito iš uždirbto atlyginimo)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 23/09/2024
Darbo pobūdis: logistikos sandėlio darbuotojai
Vieta: Zwolle (Olandija)