10345573_585081041612202_8354411617018427153_n

Traktoriaus vairuotojas daržovių ūkyje Švedijoje

Traktoriaus vairuotojas
Kristianstad (Švedija)
NETERMINUOTAS

Bendra informacija

Laisva darbo vieta lietuviams, atlyginimas nuo 2000 eur į rankas: Traktoristas (mechanikas) į Švediją su anglų kalbos žiniomis.

Ūkis yra netoli Kristianstado miesto. Ūkyje auginamos įvairios daržovės ir gyvuliai. 6 hektarų plote auginamos įvairių rūšių salotos, 8 hektaruose – porai, 2 hektaruose – salierai, taip pat nedideli plotai, apsodinti kitomis daržovėmis. Ūkyje auginami buliai ir karvės mėsai ir pienui. Darbdavys labai rūpinasi savo darbuotojais ir padeda visose situacijose: rūpinasi sveikatos problemomis, duoda vaistų, kartu su dantų problemomis kreipiasi į odontologą. Ūkininkas taip pat nemokamai pasirūpina darbuotojo maistu: bulvėmis, daržovėmis, jautiena, pienu ir jogurtais. Ūkyje dirba darbuotojas iš Lietuvos, kuris jumis pasirūpins ir padės visos viešnagės metu. Darbuotojai darbui privalo avėti tinkamą avalynę.

Darbo tipas:

Traktoriaus vairavimas;

Būtina turėti traktoriaus vairuotojo pažymėjimą;

Reikia mokėti vairuoti traktorių su įvairiais prikabinamais agregatais žemei įdirbti - kultivatoriumi, freza, plūgu, akėčiomis ir kt. Būtina John Deere traktoriaus vairavimo patirtis. Taip pat turėtumėte minimaliai išmanyti traktoriaus techninę būklę ir gebėti savarankiškai pataisyti smulkius gedimus.

Papildomai: Jūs turite būti lankstus ir norėti dirbti kitus darbus, ne tik vairuoti traktorių. Toks kaip:

Įvairių rūšių salotų, salierų, porų ir kitų daržovių sodinimas, ravėjimas, skynimas, plovimas ir pakavimas. Prieš atvykstant darbuotojui, susitariama, kokios pagrindinės pareigos bus šiose pareigose. Darbuotojas turi būti pasiruošęs dirbti net ir esant blogoms oro sąlygoms, tačiau labai stipriai lyjant, darbas atšaukiamas. Ūkyje taip pat yra pakavimo cechas.

Auginami augalai: įvairių rūšių salotos, porai, salierai ir kitos daržovės.

Atlyginimas ir darbo laikas:

Numatoma dirbti 5-6 dienas per savaitę (gali skirtis priklausomai nuo oro sąlygų)

Dirbsite iki 9 valandų per dieną. Šeštadieniais dirbi pusę dienos. Nuo 200 valandų per mėnesį.

Atlyginimo diena: Atlyginimas mokamas kartą per mėnesį.

Apgyvendinimas:

Mobilieji namai: Ne

Bendrabutis: Ne

Internetas: taip

Bevielis interneto ryšys: taip

Būstas

Nakvynė pilnai įrengtame name, kambaryje gyvena 1 - 2 žmonės. Yra apgyvendinimas poroms. Virtuvėje rasite visą maisto ruošimui reikalingą įrangą, taip pat puodus, stalo įrankius, indus. Svetainėje rasite stalus, kėdes ir sofas. Daugumoje namų yra grilis ir dviračiai. Visi gyventojai privalo patys ruoštis maistą, palaikyti švarą ir tvarką. Garsi muzika ir vakarėliai namuose nėra sveikintini. Kiekvieną savaitę darbdavys gali tikrinti švarą ir tvarką namuose.

Apgyvendinimo mokestis

Nuomos kaina 100 eurų asmeniui per mėnesį, viskas įskaičiuota į nuomos kainą. Taip pat yra 1000 SEK būsto užstatas, kuris išskaičiuojamas iš pirmojo atlyginimo ir grąžinamas išvykstant, jei gyvenamoji vieta paliekama tvarkinga ir niekas nesugadinta.

Reikalavimai:

  • Motyvacija darbui
    Anglų kalba reikalinga šiam darbui
    Būtina turėti traktoriaus vairuotojo pažymėjimą,(taip pat darbo stažą nuo 1 metų. Reikia mokėti vairuoti traktorių su įvairiais prikabinamais agregatais žemei įdirbti - kultivatoriumi, freza, plūgu, akėčiomis ir kt. Būtina John Deere traktoriaus vairavimo patirtis. Taip pat turėtumėte minimaliai išmanyti traktoriaus techninę būklę ir gebėti savarankiškai pataisyti smulkius gedimus.)

Mes Jums siūlome:

Tiesioginį ir legalų ir nemokamą įdarbinimą

Nemokamą dokumentų paruošimą

Laiku mokamą atlyginimą

Galime padėti susiorganizuoti kelionę iki darbo vietos Olandijoje

Visapusišką pagalbą jau esant Olandijoje

Detalės

Prasideda : 30/09/2024
Darbo pobūdis: Traktoriaus vairuotojas
Vieta: Kristianstad (Švedija)